Reklamační řád

Zákazníkovi doporučujeme zkontrolovat zásilku ještě předtím, než potvrdí její převzetí dopravci. Pokud je zásilka zjevně poškozena, doporučujeme ihned zkontrolovat obsah zásilky. V případě, že došlo k poškození zásilky, doporučujeme sepsat reklamační list s přepravcem nebo odmítnout zásilku převzít.


Záruka na zboží, prodávané naším e-shopem, se řídí  platnou legislativou. Reklamace se vztahuje pouze na výrobní vady. Na poškození způsobené nesprávným používáním nebo ošetřováním nebude brán zřetel. Zboží k reklamaci zašlete jako doporučený balík s popisem vady, kterou reklamujete. Náklady spojené se zasláním reklamace nese zákazník. Zásilky zaslané na dobírku nebudou provozovatelem přijaty. Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů od převzetí. V případě oprávněnosti reklamace zboží vyměníme kus za kus nebo vrátíme peněžní částku na účet.


Zboží námi vyráběné je ruční práce a jednotlivé kusy se mohou v detailech lišit od zobrazeného obrázku. Tyto odlišnosti nejsou na závadu a nemohou být předmětem reklamace.


Možnost vrácení zboží bez udání důvodu


Zboží může zákazník vrátit na vlastní náklady do 14 dnů od doručení. Zboží nesmí být poškozené a nesmí nést známky používání.

Zboží musí být zabaleno v originálním balení , včetně dokladu o koupi. Po doručení Vám bude vrácena částka bez poštovného na účet.

Zboží zašlete doporučeně, zboží zaslané na dobírku nebude prodávajícím převzato. Náklady spojené se zasláním nese kupující.

MadeInRetro.cz (c) 2016 | Created by profiStranky.cz